Oferta
O nas
Kontakt
 


Biuro rachunkowe RMS Group Sp. z o.o. powstało w 2007 r. przez przekształcenie działalności osobistej prowadzonej od 1993 r. w spółkę prawa handlowego.

Naszym celem jest świadczenie obsługi rachunkowo-finansowej na najwyższym poziomie i skuteczne dbanie o interesy naszych klientów. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte przy prowadzeniu księgowości firm handlowych i usługowych. Dbamy o rozwój zawodowy naszych pracowników, o dalsze podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
Posiadamy licencję Ministra Finansów, niezbędną do prowadzenia tej działalności oraz ubezpieczenie OC działalności gospodarczej.

Obsługujemy wszystkie podmioty gospodarcze, zarówno polskie jak i zagraniczne. Mające siedzibę w Warszawie lub w okolicach Warszawy, jak i prowadzące działalność na terenie Kraju.
W przypadku nawiązania współpracy z podmiotem spoza granic Warszawy dokumenty wysyłamy za pomocą zaprzyjaźnionej firmy kurierskiej.

W naszej firmie postawiliśmy na zatrudnianie ludzi młodych i ambitnych, którzy potrafią elastycznie dopasować się do potrzeb Klienta.

Zarówno w firmie jak i w kontaktach z Klientami staramy się zachować przyjemną atmosferę nastawioną na dialog.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości różnych branż pozwala nam na profesjonalną reprezentację naszych Klientów przed organami skarbowymi.

Gwarantujemy zaangażowanie i doświadczenie połączone z profesjonalnym podejściem do świadczonych usług w oparciu o wewnętrzne procedury wypracowane przez lata prowadzonej działalności.

Lokalizacja naszego biura jest bardzo dogodna ze względu na dojazd oraz możliwość zaparkowania samochodu. W ciągu 30 minut jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w Warszawie.

   
Top